Zabudowy

Zabudowy łazienkowe

Wygodna zaprojektowana ze smakiem a przede wszystkim nowoczesna łazienka zapewni codzienną dawkę komfortu. Dlatego warto ją urządzić w sposób estetyczny nie zapominając o maksymalnej funkcjonalności. Zabudowa łazienkowa wykonana według indywidualnego projektu dostosowanego do stylu wnętrza, z materiałów najwyższej jakości odpornych na podwyższoną wilgotność zapewni jej trwałość na lata.

Zabudowy wnękowe szafy i garderoby

Pozwalają w sposób optymalny i praktyczny zagospodarować przestrzeń mieszkania. Odpowiednio zaaranżowane wnętrze dostosuje jego układ do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Duże szafy wnękowe wbrew pozorom świetnie sprawdzają się w małych mieszkaniach, w których każdy metr kwadratowy jest niezwykle cenny. Natomiast profesjonalnie zaprojektowana garderoba w domu jednorodzinnym stała się czymś oczywistym dla nowoczesnej Pani domu.

Zabudowy kuchenne na wymiar

Kuchnia stała się obecnie jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Nasz zespół projektantów wnętrz zapewni jej najwyższą funkcjonalność i dopasuje do potrzeb Rodziny. Kuchnia na wymiar daje o wiele większe możliwości aranżacji niż gotowe zestawy kuchenne, pozwala wkomponować ją w całość wystroju wymarzonego mieszkania bądź domu.