Services

Remonty, aranżacja i wykończenie wnętrz

Każdy z nas pragnie by jego mieszkanie czy domu tworzyło spójną całość i już na pierwszy rzut oka dawało wrażenie estetyczności aby jego wnętrze podkreślało indywidualny charakter domowników i tym samym zachwycało gości. Dlatego podczas aranżacji, remontu czy odświeżania wnętrza warto sięgnąć po pomoc naszych projektantów wnętrz i wyspecjalizowanych zespołów remontowych, dzięki którym staniecie się oryginalni, a nie jedynie powielicie „marketowe” pomysły na wykończenie.

Zabudowy kuchenne na wymiar

Kuchnia stała się obecnie jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Nasz zespół projektantów wnętrz zapewni jej najwyższą funkcjonalność i dopasuje do potrzeb Rodziny. Kuchnia na wymiar daje o wiele większe możliwości aranżacji niż gotowe zestawy kuchenne, pozwala wkomponować ją w całość wystroju wymarzonego mieszkania bądź domu.

Architektura ogrodowa

Ogród wypełniony wyłącznie trawnikiem to nie wszystko. By w pełni docenić jego urok niezbędna jest mała architektura ogrodowa, profesjonalnie zaprojektowane miejsce do wypoczynku czy spotkania przy grillu na wygodnym drewnianym tarasie, czy pod zaciszną pergolą. Wykonamy dla ciebie urokliwe altany, meble ogrodowe, wiaty na drewno kominkowe czy domki dla dzieci.

Zabudowy wnękowe szafy i garderoby

Pozwalają w sposób optymalny i praktyczny zagospodarować przestrzeń mieszkania. Odpowiednio zaaranżowane wnętrze dostosuje jego układ do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Duże szafy wnękowe wbrew pozorom świetnie sprawdzają się w małych mieszkaniach, w których każdy metr kwadratowy jest niezwykle cenny. Natomiast profesjonalnie zaprojektowana garderoba w domu jednorodzinnym stała się czymś oczywistym dla nowoczesnej Pani domu.

Zabudowy łazienkowe

Wygodna zaprojektowana ze smakiem a przede wszystkim nowoczesna łazienka zapewni codzienną dawkę komfortu. Dlatego warto ją urządzić w sposób estetyczny nie zapominając o maksymalnej funkcjonalności. Zabudowa łazienkowa wykonana według indywidualnego projektu dostosowanego do stylu wnętrza, z materiałów najwyższej jakości odpornych na podwyższoną wilgotność zapewni jej trwałość na lata.

Subskrybuj Services